Aadress

Kungla tn 12, Jõhvi linn

Avatud

24/7

Kirjuta

info@memas.ee

Miks rentida matkaautot

Matkaautode rent 

Miks ja kellele?

Matkaautoga reisimine sobib inimesele, kes soovib mugavalt reisida sinna, kuhu hing ihkab. On see siis Eestis või kaugemal Euroopas. See pakub kvaliteetset ja mugavat puhkust. See on ühtlasi ka paindlik ning huvitav. Autoelamuga on Sul vabadus planeerida oma reisikava, reisi pikkust ja erinevaid peatuspaiku. Iga päev kätkeb endas kui uut elamust ning vaid Sinust sõltub, kus Sa järgmisel hommikul ärkad. Sõites matkaautoga ringi, näed ja koged oluliselt rohkem. Saad teha peatuseid, kus ja millal ise vaid soovid. Samuti oled ringi seigeldes uutes põnevates paikades. Matkasuvilaga reisimine sobib ideaalselt peredele, paaridele ja sõpradega koos reisimiseks.

Matkaautoga ringi sõites ei pea Sa kunagi pead murdma selle üle, kus ööbida ega kohale jõudes pettuma hotelli valikus, mis piltidel tundus palju ilusam kui tegelikkuses. Samuti oled vaba lennugraafikutest ning reisi saab nautida ka see, kes muidu lennuhirmu tõttu ei reisi.

Soodsaim matkaauto rent Ida-Virumaal.
Matkaautoga reisimine on väga mugav.

Kui jääd hätta reisikava koostamisel või vajad soovitusi, siis anna märku!

Kõik mugavused reisil olles

Memase matkabuss on kõigi mugavustega.
Matkaautos on olemas köök, mille varustuses on külmik koos sügavkülmaga, gaasipliit ning valamu. Lisaks leidub ohtralt mahukaid sahtleid ning kappe nii köögitarvete kui toiduainete mugavaks paigutamiseks. Saad ka reisil olles valmistada oma perele või sõpradele nende lemmikroogi.
Samuti on autoelamus wc ja duširuum.
Jahedamate ilmade puhul saab automajas sisse lülitada Truma Combi 6 gaasiküttesüsteemi, mis tagab toasooja ja sooja vee olemasolu ka talviste ilmadega.
Meie poolt renditavas automajas on paigaldatud TV ning HDMI/USB ühendustega. On ju tore, kui saad ka reisil olles vaadata oma lemmikfilme ja -sarju. Soovi korral saab rentida matkaautoga kaasa ka wifi ruuteri, mis annab Sulle piiramatu interneti enamikes Euroopa riikides. Matkabussis ööbimiseks on 5+1 magamiskohta. Pehmed padjad ja tekid võimaldavad mõnusa une peale sündmusterohket reisipäeva.
Memase matkasuvila puhul on tegemist uue ja kvaliteetse sõidukiga, mistõttu pole põhjust muretseda teele jäämise pärast. Samuti toimib kõigil matkabussidel 24h kättesaadav üleeuroopaline autoabi teenus. Uue matkabussi kütusekulu (diisel) on ca 8,5 – 11 L 100/km kohta, sõltuvalt valitud sõidukiirusest.
Detailse varustuse kirjelduse leiad SIIN.

Autoelamuga reisimine on elustiil!

Mõned lingid kasuliku informatsiooni saamiseks.